Закупівлю оголошено - 10-08-2026, 12:40. Дата останніх змін - 10-08-2026, 12:42

Послуги з незалежної оцінки майна з рецензією ФДМУ

Послуги з незалежної оцінки майна з рецензією ФДМУ... Державна закупівля - UA-2026-08-10-004743-a Послуги з незалежної оцінки майна з рецензією ФДМУ від замовника АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАПОРІЗЬКИЙ ВИРОБНИЧИЙ АЛЮМІНІЄВИЙ КОМБІНАТ" від 8/10/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-10-004743-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 10-08-2026, 12:40
по 14-08-2026, 13:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 14-08-2026, 13:00
по 19-08-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 19-08-2026, 13:52

Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначено у файлі "Оголошення_спрощ_закуп_оцінка_майна_боксити_2026"

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
25000
25 000 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Послуги
Мінімальний крок аукціону:125 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАПОРІЗЬКИЙ ВИРОБНИЧИЙ АЛЮМІНІЄВИЙ КОМБІНАТ"
ЄДРПОУ:00194122 Досьє YouControl
Контактна особа:Світлана Кіппер
Телефон:380504546618
E-mail:kipper.svetlana@zalk.com.ua
Місцезнаходження:
69032, Україна, Запорізька область,ЗАПОРІЖЖЯ, ПІВДЕННЕ ШОСЕ, будинок 15
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Послуги з незалежної оцінки ма ...
25 000 UAH(без ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 19-08-2026, 13:52
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Послуги з незалежної оцінки майна з рецензією ФДМУ: - Суміші бемітових бокситів (неліквіди) кількістю 39 290,142 тон; - Суміші діаспорових бокситів (неліквіди) кількістю 53 980,449 тон

1
послуга
69032 Україна Запорізька область Запоріжжя ПІВДЕННЕ ШОСЕ, будинок 15
по 30-09-2026
79310000-0
Послуги з проведення ринкових досліджень


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:10-08-2026, 12:42:14
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:10-08-2026, 12:40:32
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:10-08-2026, 12:40:32

              Електронні тендерні вимоги

              1. Наявність працівників відповідної кваліфікації
              Застосовується до:
              Учасника процедури
              Стосується:
              Лоту Послуги з незалежної оцінки майна з рецензією ФДМУ:
              Законодавство:
              Детальний опис:
              Наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід. Учасник може для підтвердження своєї відповідності такому критерію залучити спроможності інших суб'єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців
              Підтверджується, що
              1 - Учасник процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції надає інформацію про наявність в Учасника працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід з урахуванням предмета закупівлі, а саме працівників які мають кваліфікаційні свідоцтва оцінювачів (не менше 3 (трьох) осіб) з досвідом роботи оцінювачем на ринку професійної оціночної діяльності в Україні не менше ніж 5 років за формою 2.
              Статус: Активна
              Дата створення: 10-08-2026, 12:40:32
              Способи підтвердження:
              Документ
              кваліфікаційнє свідоцтво оцінювача
              2. Наявність досвіду виконання аналогічного договору
              Застосовується до:
              Учасника процедури
              Стосується:
              Лоту Послуги з незалежної оцінки майна з рецензією ФДМУ:
              Законодавство:
              Детальний опис:
              Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів)
              Підтверджується, що
              1 - .На підтвердження наявності документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору учасник закупівлі у складі пропозиції надає довідку за формою 1 :
              Статус: Активна
              Дата створення: 10-08-2026, 12:40:32
              Способи підтвердження:
              Документ
              До довідки про виконання аналогічних договорів повинно бути надано: - копії договорів відповідно до довідки; - акти наданих послуг, що підтверджує надання послуг за договорами. - рецензія Фонду державного майна України на Звіт про оцінку майна (неосновних засобів) товарно-матеріальних цінностей (неліквідів) (не менш одного Звіту про оцінку майна - товарно-матеріальних цінностей (неліквідів). Також Учасник повинен надати довідку у довільній формі, що має позитивний досвід з оцінки рухомого майна (неосновних засобів) – неліквідів
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ