Закупівлю оголошено - 24-04-2026, 12:52. Дата останніх змін - 06-05-2026, 11:32

Послуги у сфері соціальних досліджень

Послуги у сфері соціальних досліджень... Державна закупівля - UA-2026-04-24-006880-a Послуги у сфері соціальних досліджень від замовника АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СЕНС БАНК" від 4/24/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-04-24-006880-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 24-04-2026, 12:52
по 30-04-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 30-04-2026, 00:00
по 04-05-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Cкасовано

Послуги з проведення дослідження репутації Sense Bank

Спрощена закупівля
Статус:Торги відмінено
Бюджет:
1301100
1 301 100 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Послуги
Мінімальний крок аукціону:6 505,50 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СЕНС БАНК"
ЄДРПОУ:23494714 Досьє YouControl
Сайт:https://sensebank.com.ua/
Контактна особа:Безкоровайна Тетяна Іванівна
Телефон:380983843759
E-mail:tbezkorovaina@sensebank.com.ua
Місцезнаходження:
03150, Україна, Київська область,Київ, вул. Велика Васильківська, 100
0

Інформація про скасування закупівлі

Протокол відміни закупівлі/лоту або визнання таким, що не відбувся.pdf

Статус:

Виконано

Опис скасування закупівлі/лоту:

Визнати тендер Prozorro: UA-2026-04-24-006880-a щодо закупівлі послуг з проведення дослідження репутації Sense Bank, таким, що не відбувся, за рішенням Тендерного комітету для перепроведення процедури з метою залучення більшої кількості Учасників, відповідно до п. 5 Розділу 5 Тендерної документації

Причина скасування закупівлі/лоту:

Дата:

06-05-2026, 11:30

Документи:

+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Лот 1.
1 301 100 UAH (з ПДВ)
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Послуги з проведення дослідження репутації Sense Bank

1
послуга
03150 Україна Київська область Київ вул. Велика Васильківська, 100
по 31-10-2026
79315000-5
Послуги у сфері соціальних досліджень


+-
Пропозиції

Кваліфікація Учасників

Інформація про Учасника
Ім'я:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОНСЮМЕР БІЗНЕС РЕСЕРЧ"   Досьє YouControl
Строк розгляду пропозиції:
з 04-05-2026 по 12-05-2026
Статус:
переможець розглядається кваліфікаційною комісією
Контактна інформація:
Україна, Київська область, Київ, 01133, м.Київ, БУЛЬВАР ЛЕСІ УКРАЇНКИ, будинок 34, , Кулиба Лідія
Остаточна пропозиція:
1 301 100 UAH, з ПДВ
Документи пропозиції:
Документи рішення:

Пропозиції Учасників

Пропозицію подав:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОНСЮМЕР БІЗНЕС РЕСЕРЧ"   Досьє YouControl
Остаточна пропозиція:
1 301 100 UAH, з ПДВ
Інформація про субпідрядника:
-
Підпис:
підписано
Дата та час подання пропозиції:
03-05-2026, 23:50:18
Документи:
Тип документа:

Увага! При внесенні змін до пропозиції, Вам необхідно знову накласти підпис.

+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:24-04-2026, 12:53:10
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:24-04-2026, 12:52:57
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:24-04-2026, 12:52:57
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ