Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 14:45. Дата останніх змін - 04-09-2026, 14:46

Капітальний ремонт колодязя питної води по вул. Володимира Винниченка, 22 в м. Вінниці (Класифікатор ДК 021:2015 - 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)

Капітальний ремонт колодязя питної води по вул. Володимира Винниченка, 22 в м. Вінниці (Класифікатор ДК 021:2015 - 45453000-7 Капітальний ремонт і рес... Державна закупівля - UA-2026-09-04-009642-a Капітальний ремонт колодязя питної води по вул. Володимира Винниченка, 22 в м. Вінниці (Класифікатор ДК 021:2015 - 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація) від замовника Департамент комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-009642-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-04-012146-a
Період уточнень
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 14:45
по 10-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 10-09-2026, 00:00
по 15-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 15-09-2026, 14:11

Капітальний ремонт колодязя питної води по вул. Володимира Винниченка, 22 в м. Вінниці (Класифікатор ДК 021:2015 - 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
230359
230 359 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Роботи
Мінімальний крок аукціону:1 151,80 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Департамент комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради
ЄДРПОУ:34849106 Досьє YouControl
Контактна особа:Чумак Світлана Василівна
Телефон:380432595359
E-mail:dkgb_tender@vmr.gov.ua
Місцезнаходження:
21050, Україна, Вінницька область,Вінниця, вулиця Соборна, 59
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Капітальний ремонт колодязя пи ...
230 359 UAH(без ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 15-09-2026, 14:11
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Капітальний ремонт колодязя питної води по вул. Володимира Винниченка, 22 в м. Вінниці (Класифікатор ДК 021:2015 - 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)

1
робота
Україна Відповідно до документації
по 30-10-2026
45453000-7
Капітальний ремонт і реставрація


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 14:46:24
      Тип документа: Критерії прийнятності
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Критерії прийнятності
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 14:46:01
          Тип документа: Технічний опис предмету закупівлі
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Технічний опис предмету закупівлі
            публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 14:46:01
              Тип документа: Проект договору
                Файл
                Тип
                Приватність
                Стан
                Дата та час
                Дії
                Проект договору
                публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 14:46:01
                  Тип документа: Тендерна документація
                    Файл
                    Тип
                    Приватність
                    Стан
                    Дата та час
                    Дії
                    Тендерна документація
                    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 14:46:01
                      ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ