Закупівлю оголошено - 01-09-2026, 10:55. Дата останніх змін - 01-09-2026, 10:58

Поточний ремонт кабінетів (другого та третього поверху ) в адміністративно-побутовому комплексі Гніванського заводу СЗБ по вул. Промисловій, 15 в м. Гнівань Вінницької області

Поточний ремонт кабінетів (другого та третього поверху ) в адміністративно-побутовому комплексі Гніванського заводу СЗБ по вул. Промисловій, 15 в м. Г... Державна закупівля - UA-2026-09-01-002285-a Поточний ремонт кабінетів (другого та третього поверху ) в адміністративно-побутовому комплексі Гніванського заводу СЗБ по вул. Промисловій, 15 в м. Гнівань Вінницької області від замовника ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ГНІВАНСЬКИЙ ЗАВОД СПЕЦЗАЛІЗОБЕТОНУ" від 9/1/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-01-002285-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-01-003019-a
Період уточнень
Триває
Завершився
з 01-09-2026, 10:55
по 07-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 07-09-2026, 00:00
по 10-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 10-09-2026, 14:39

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
11676276.46
11 676 276,46 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Роботи
Мінімальний крок аукціону:116 762,76 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ГНІВАНСЬКИЙ ЗАВОД СПЕЦЗАЛІЗОБЕТОНУ"
ЄДРПОУ:00282435 Досьє YouControl
Контактна особа:Погребняк Станіслав
Телефон:380672518622
E-mail:zbsh_uo@ukr.net
Місцезнаходження:
23310, Україна, Вінницька область,Гнівань, вул.Промислова, будинок 15
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Поточний ремонт кабінетів (дру ...
11 676 276,46 UAH(без ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 10-09-2026, 14:39
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Поточний ремонт кабінетів (другого та третього поверху ) в адміністративно-побутовому комплексі Гніванського заводу СЗБ по вул. Промисловій, 15 в м. Гнівань Вінницької області(згідно технічного завдання)

1
робота
23310 Україна Вінницька область Гнівань вул.Промислова, будинок 15
по 31-12-2027
45450000-6
Інші завершальні будівельні роботи


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 10:58:09
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 10:56:19
          Тип документа: Тендерна документація
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 10:56:19
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ