Закупівлю оголошено - 31-08-2026, 15:54. Дата останніх змін - 31-08-2026, 15:55

КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ/ЕЛЕКТРОЩИТОВИХ У ЖИТЛОВОМУ БУДИНКУ ЗА АДРЕСОЮ ПРОСП. ВІДРАДНИЙ, 18-А у Солом’янському районі м. Києва (підготовка об’єктів до опалювального сезону та заходи з енергозбереження) (ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (СPV) - 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)

КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ/ЕЛЕКТРОЩИТОВИХ У ЖИТЛОВОМУ БУДИНКУ ЗА АДРЕСОЮ ПРОСП. ВІДРАДНИЙ, 18-А у Солом’янському районі м. Києва (підготовка... Державна закупівля - UA-2026-08-31-009375-a КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ/ЕЛЕКТРОЩИТОВИХ У ЖИТЛОВОМУ БУДИНКУ ЗА АДРЕСОЮ ПРОСП. ВІДРАДНИЙ, 18-А у Солом’янському районі м. Києва (підготовка об’єктів до опалювального сезону та заходи з енергозбереження) (ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (СPV) - 45450000-6 - Інші від замовника КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СОЛОМ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" від 8/31/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-31-009375-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-31-011547-a
Період уточнень
Триває
Завершився
з 31-08-2026, 15:54
по 04-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 00:00
по 09-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 09-09-2026, 14:40

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
628190.2
628 190,20 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Роботи
Мінімальний крок аукціону:6 281,90 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СОЛОМ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"
ЄДРПОУ:35756919 Досьє YouControl
Контактна особа:Ткачик Віта Анатоліївна
Телефон:+380681450982
E-mail:vitatkachik@gmail.com
Місцезнаходження:
03186, Україна, м. Київ,ВУЛИЦЯ ЛЕВКА МАЦІЄВИЧА, будинок 6
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ЕЛЕКТРИЧНИХ ...
628 190,20 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 09-09-2026, 14:40
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ/ЕЛЕКТРОЩИТОВИХ У ЖИТЛОВОМУ БУДИНКУ ЗА АДРЕСОЮ ПРОСП. ВІДРАДНИЙ, 18-А у Солом’янському районі м. Києва (підготовка об’єктів до опалювального сезону та заходи з енергозбереження) (ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (СPV) - 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)

1
робота
Україна Відповідно до документації
по 25-12-2026
45450000-6
Інші завершальні будівельні роботи


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Технічний опис предмету закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Технічний опис предмету закупівлі
    публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 15:54:49
    Технічний опис предмету закупівлі
    публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 15:54:50
    Технічний опис предмету закупівлі
    публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 15:54:48
    Технічний опис предмету закупівлі
    публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 15:54:46
      Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Оголошення про проведення закупівлі
        публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 15:55:13
          Тип документа: Тендерна документація
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 15:54:45
              Тип документа: Проект договору
                Файл
                Тип
                Приватність
                Стан
                Дата та час
                Дії
                Проект договору
                публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 15:54:43

                  Електронні тендерні вимоги

                  1. Наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій
                  Застосовується до:
                  Учасника процедури
                  Стосується:
                  Лоту КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ/ЕЛЕКТРОЩИТОВИХ У ЖИТЛОВОМУ БУДИНКУ ЗА АДРЕСОЮ ПРОСП. ВІДРАДНИЙ, 18-А у Солом’янському районі м. Києва (підготовка об’єктів до опалювального сезону та заходи з енергозбереження) (ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (СPV) - 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
                  Законодавство:
                  Детальний опис:
                  Наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій. Учасник може для підтвердження своєї відповідності такому критерію залучити спроможності інших суб'єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців
                  Підтверджується, що
                  1 - Наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій
                  Наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій
                  Статус: Активна
                  Дата створення: 31-08-2026, 15:54:51
                  Способи підтвердження:
                  Документ
                  Відповідно до додатку 2 , Наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій
                  ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ