Закупівлю оголошено - 31-08-2026, 15:42. Дата останніх змін - 31-08-2026, 15:42

Капітальний ремонт сховища (літ. «Д») Івано-Франківська область

Капітальний ремонт сховища (літ. «Д») Івано-Франківська область... Державна закупівля - UA-2026-08-31-008973-a Капітальний ремонт сховища (літ. «Д») Івано-Франківська область від замовника ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ від 8/31/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-31-008973-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 31-08-2026, 15:42
по 04-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 10:00
по 10-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 10-09-2026, 14:58

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
10695638
10 695 638 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Роботи
Мінімальний крок аукціону:320 869,14 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Забезпечення пропозиції:53 478,19 UAH Отримати банківську гарантію
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
ЄДРПОУ:08803498 Досьє YouControl
Контактна особа:Анастасія Тараненко
Телефон:380932705573
E-mail:a.taranenko@ngu.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Капітальний ремонт сховища (лі ...
10 695 638 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 10-09-2026, 14:58
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Капітальний ремонт сховища (літ. «Д») Івано-Франківська область

1
робота
Україна Відповідно до документації
по 01-06-2027
45453000-7
Капітальний ремонт і реставрація


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 15:42:51
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 15:42:07
          Тип документа: Тендерна документація
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 15:42:07
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 15:42:07

              Електронні тендерні вимоги

              1. Забезпечення тендерних пропозицій
              Застосовується до:
              Учасника процедури
              Стосується:
              Лоту Капітальний ремонт сховища (літ. «Д») Івано-Франківська область
              Законодавство:
              Детальний опис:
              Забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції не повертається у разі: 1) відкликання тендерної пропозиції/пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними; 2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру/спрощеної закупівлі; 3) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі) у строк, визначений частиною шостою статті 17 цього Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону; 4) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі)/спрощеної закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією/оголошенням про проведення спрощеної закупівлі
              Підтверджується, що
              1 - Розмір забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції у грошовому виразі у % від очікуваної вартості закупівлі
              0,50
              Пошук... відсоток
              відсоток
              Статус: Активна
              Дата створення: 31-08-2026, 15:42:07
              Способи підтвердження:
              Документ
              Банківська гарантія забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції , 1. Забезпечення пропозицій учасників спрощеної закупівлі: Замовник вимагає надання учасником забезпечення пропозиції у формі електронної банківської гарантії, яка повинна бути оформлена відповідно до вимог наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 14.12.2020 № 2628 «Про затвердження форми і Вимог до забезпечення тендерної пропозиції / пропозиції», Положення про порядок здійснення банками та фінансовими компаніями операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах», затвердженого постановою Правління Національного банку України від 15.12.2004 № 639 (у чинній редакції), з урахуванням умов, викладених в цьому розділі. 2. Загальний розмір забезпечення пропозиції – 0,5 % від суми очікуваної вартості. 3. Строк дії забезпечення пропозиції: 120 календарних днів, починаючи з кінцевого строку подання пропозиції. Пропозиції, що не супроводжуються документальним підтвердженням надання забезпечення пропозиції, відхиляються замовником. 4. Застереження щодо випадків, коли забезпечення пропозиції не повертається учаснику: Забезпечення пропозиції не повертається у разі: 1) відкликання пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого пропозиції вважаються дійсними; 2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем спрощеної закупівлі; 3) ненадання переможцем спрощеної закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено оголошенням. 5. Інформація для оформлення банківської гарантії: Замовник: Головне управління Національної гвардії України від імені якого діє управління розквартирування і капітального будівництва Головного управління Національної гвардії України (ідентифікаційний код 25575262) IBAN № UA058201720355129092200007663 в ГУ ДКСУ у м. Києві.
              2. Забезпечення виконання договору про закупівлю
              Застосовується до:
              Переможця тендеру
              Стосується:
              Лоту Капітальний ремонт сховища (літ. «Д») Івано-Франківська область
              Законодавство:
              Детальний опис:
              Забезпечення виконання договору про закупівлю повертається: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 цього Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин
              При наданні забезпечення у іншій формі підтверджується, що
              1 - Перерахування грошових коштів на рахунок Замовника в розмірі 1 % від ціни договору.
              Перерахування грошових коштів на рахунок Замовника в розмірі 1 % від ціни договору.
              Статус: Активна
              Дата створення: 31-08-2026, 15:42:07
              Способи підтвердження:
              Документ
              , 1. Замовником вимагається від учасника-переможця перерахування на рахунок замовника забезпечення виконання договору про закупівлю не пізніше дати укладення договору про закупівлю. Розмір забезпечення виконання договору про закупівлю становить 1 відсоток від вартості договору про закупівлю. Інформація для оформлення платіжної інструкції: Замовник: Головне управління Національної гвардії України від імені якого діє управління розквартирування і капітального будівництва Головного управління Національної гвардії України (ідентифікаційний код 25575262). IBAN № UA058201720355129092200007663 в ДКСУ м. Києва 2. Усі витрати, пов’язані з поданням забезпечення виконання договору, здійснюються за рахунок коштів учасника-переможця. Вимоги щодо забезпечення виконання договору не змінюють вимог щодо професійної та технічної компетентності учасника.
              Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю
              1
              Пошук... відсоток
              відсоток
              Перерахування грошових коштів на рахунок Замовника в розмірі 1 % від ціни договору.
              Статус: Активна
              Дата створення: 31-08-2026, 15:42:07
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ