Закупівлю оголошено - 25-08-2026, 15:16. Дата останніх змін - 25-08-2026, 15:17

Поточний ремонт сховища військової частини А4176 м.Черкаси за ДК 021:2015:45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи

Поточний ремонт сховища військової частини А4176 м.Черкаси за ДК 021:2015:45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи... Державна закупівля - UA-2026-08-25-009681-a Поточний ремонт сховища військової частини А4176 м.Черкаси за ДК 021:2015:45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи від замовника Військова частина А4176 від 8/25/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-25-009681-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 25-08-2026, 15:16
по 29-08-2026, 16:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 29-08-2026, 16:00
по 02-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 02-09-2026, 15:53

Тип оплати - Після плата

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
1180000
1 180 000 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Послуги
Мінімальний крок аукціону:5 900 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А4176
ЄДРПОУ:08200342 Досьє YouControl
Контактна особа:Лук′янчук Олена Миколаївна
Телефон:380508282804
E-mail:bahmut@post.mil.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Лот 1. Поточний ремонт сховища ...
1 180 000 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 02-09-2026, 15:53
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Поточний ремонт сховища військової частини А4176 м.Черкаси

1
послуга
Україна Відповідно до документації
по 30-10-2026
45260000-7
Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи


+-
Документи
Тип документа: Тендерна документація
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Тендерна документація
    публічнийЕкспортовано:25-08-2026, 15:16:56
      Розмір файлу не повинен перевищувати 50MB
      +-
      Пропозиції
      + -
      Документи тендеру
      Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Оголошення про проведення закупівлі
        публічнийЕкспортовано:25-08-2026, 15:17:09
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:25-08-2026, 15:16:56
              Тип документа: Тендерна документація
                Файл
                Тип
                Приватність
                Стан
                Дата та час
                Дії
                Тендерна документація
                публічнийЕкспортовано:25-08-2026, 15:16:56
                  ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ