Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 11:35. Дата останніх змін - 03-09-2026, 11:50

Технічний нагляд по об’єкту: «Реконструкція будівлі господарського корпусу №11 (БДВ) літ. «Ж-4» (встановлення газових котлів та прокладання зовнішніх інженерних мереж для забезпечення резервного теплопостачання) КНП «Свято-Михайлівська клінічна лікарня м. Києва» за адресою: вул. Шовковична, 39/1 м. Київ» (код 71520000-9 за ДК 021:2015 - Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт).

Технічний нагляд по об’єкту: «Реконструкція будівлі господарського корпусу №11 (БДВ) літ. «Ж-4» (встановлення газових котлів та прокладання зовнішніх ... Державна закупівля - UA-2026-09-03-004684-a Технічний нагляд по об’єкту: «Реконструкція будівлі господарського корпусу №11 (БДВ) літ. «Ж-4» (встановлення газових котлів та прокладання зовнішніх інженерних мереж для забезпечення резервного теплопостачання) КНП «Свято-Михайлівська клінічна лікарня м. Києва» за адресою: вул. Шовковична, 39/1 м. від замовника Комунальне некомерційне підприємство "Свято-Михайлівська клінічна лікарня м.Києва" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 9/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-03-004684-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-03-005537-a
Період уточнень
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 11:35
по 09-09-2026, 11:40
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 09-09-2026, 11:40
по 14-09-2026, 11:40
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 15-09-2026, 14:10

Технічний нагляд по об’єкту: «Реконструкція будівлі господарського корпусу №11 (БДВ) літ. «Ж-4» (встановлення газових котлів та прокладання зовнішніх інженерних мереж для забезпечення резервного теплопостачання) КНП «Свято-Михайлівська клінічна лікарня м. Києва» за адресою: вул. Шовковична, 39/1 м. Київ» (код 71520000-9 за ДК 021:2015 - Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт).

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
573422.4
573 422,40 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Роботи
Мінімальний крок аукціону:3 000 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Комунальне некомерційне підприємство "Свято-Михайлівська клінічна лікарня м.Києва" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
ЄДРПОУ:01994095 Досьє YouControl
Контактна особа:Мацібора Зоріна Юріївна
Телефон:+380977971929
E-mail:oklpev@ukr.net
Місцезнаходження:
01601, Україна, Київська область,Київ, Вул. Шовковична 39/1
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Технічний нагляд по об’єкту: « ...
573 422,40 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 15-09-2026, 14:10
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Технічний нагляд по об’єкту: «Реконструкція будівлі господарського корпусу №11 (БДВ) літ. «Ж-4» (встановлення газових котлів та прокладання зовнішніх інженерних мереж для забезпечення резервного теплопостачання) КНП «Свято-Михайлівська клінічна лікарня м. Києва» за адресою: вул. Шовковична, 39/1 м. Київ»

1
робота
01601 Україна м. Київ вул. Шовковична 39/1
по 31-12-2026
71520000-9
Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 11:50:20
      Тип документа: Технічний опис предмету закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Технічний опис предмету закупівлі
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 11:35:57
        Технічний опис предмету закупівлі
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 11:35:57
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 11:35:57
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ