Закупівлю оголошено - 29-08-2026, 11:24. Дата останніх змін - 29-08-2026, 11:33

Здійснення технічного нагляду під час будівництва об’єкта: «Нове будівництво комплексу багатоквартирних житлових будинків для внутрішньо пе-реміщених осіб з числа мешканців Бахмутської міської територіальної громади у с-щі Го-ща Рівненського р-ну Рівненської обл., кадастрові номери земельних ділянок 5621255100:01:002:0750, 5621255100:01:002:0751, 5621255100:01:002:0753, 5621255100:01:002:0757 (І черга)» (Код ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт)

Здійснення технічного нагляду під час будівництва об’єкта: «Нове будівництво комплексу багатоквартирних житлових будинків для внутрішньо пе-реміщених... Державна закупівля - UA-2026-08-29-000199-a Здійснення технічного нагляду під час будівництва об’єкта: «Нове будівництво комплексу багатоквартирних житлових будинків для внутрішньо пе-реміщених осіб з числа мешканців Бахмутської міської територіальної громади у с-щі Го-ща Рівненського р-ну Рівненської обл., кадастрові номери земельних від замовника Комунальне підприємство "Бахмутська житлова управляюча компанія" від 8/29/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-29-000199-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-27-014477-a
Період уточнень
Триває
Завершився
з 29-08-2026, 11:24
по 03-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 00:01
по 08-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 08-09-2026, 11:07

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
359000
359 000 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Роботи
Мінімальний крок аукціону:1 795 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Комунальне підприємство "Бахмутська житлова управляюча компанія"
ЄДРПОУ:34215406 Досьє YouControl
Контактна особа:Корнієнко Тетяна
Телефон:380506701404
E-mail:tanyakorniencko@gmail.com
Місцезнаходження:
84500, Україна, Донецька область,Бахмут, вул. Соборна, буд. 8
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Здійснення технічного нагляду ...
359 000 UAH(без ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 08-09-2026, 11:07
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Здійснення технічного нагляду під час будівництва об’єкта: «Нове будівництво комплексу багатоквартирних житлових будинків для внутрішньо пе-реміщених осіб з числа мешканців Бахмутської міської територіальної громади у с-щі Го-ща Рівненського р-ну Рівненської обл., кадастрові номери земельних ділянок 5621255100:01:002:0750, 5621255100:01:002:0751, 5621255100:01:002:0753, 5621255100:01:002:0757 (І черга)» (Код ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт)

1
робота
Україна Рівненська область відповідно оголошення
по 25-12-2026
71520000-9
Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:29-08-2026, 11:33:16
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:29-08-2026, 11:28:15
          Тип документа: Тендерна документація
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Тендерна документація
            публічний Видалено29-08-2026, 11:28:15
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:29-08-2026, 11:30:39
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ