Закупівлю оголошено - 24-08-2026, 17:39. Дата останніх змін - 24-08-2026, 17:39

Розробка кошторисної документації на поточний ремонт споруди спеціального призначення інв. № 1013000005 за бухгалтерським обліком військової частини А4927 за кодом ДК 021-2015:71320000-7 Послуги з інженерного проектування

Розробка кошторисної документації на поточний ремонт споруди спеціального призначення інв. № 1013000005 за бухгалтерським обліком військової частини А... Державна закупівля - UA-2026-08-24-009803-a Розробка кошторисної документації на поточний ремонт споруди спеціального призначення інв. № 1013000005 за бухгалтерським обліком військової частини А4927 за кодом ДК 021-2015:71320000-7 Послуги з інженерного проектування від замовника Військова частина А4927 від 8/24/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-24-009803-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 24-08-2026, 17:39
по 28-08-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 28-08-2026, 00:00
по 02-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 02-09-2026, 13:04

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
188993.44
188 993,44 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Послуги
Мінімальний крок аукціону:1 889,93 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А4927
ЄДРПОУ:26638770 Досьє YouControl
Контактна особа:Олексій Горкун
Телефон:380961060153
E-mail:tender_a4927@post.mil.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна, Київська область,
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Лот 1.
188 993,44 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 02-09-2026, 13:04
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Розробка кошторисної документації на поточний ремонт споруди спеціального призначення інв. № 1013000005 за бухгалтерським обліком військової частини А4927

1
послуга
Україна Відповідно до документації
по 30-10-2026
71320000-7
Послуги з інженерного проектування


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:24-08-2026, 17:39:16
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:24-08-2026, 17:39:05
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:24-08-2026, 17:39:05
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:24-08-2026, 17:39:05
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:24-08-2026, 17:39:05

              Електронні тендерні вимоги

              1. Наявність працівників відповідної кваліфікації
              Застосовується до:
              Учасника процедури
              Стосується:
              Лоту Лот 1.
              Законодавство:
              Детальний опис:
              Наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід. Учасник може для підтвердження своєї відповідності такому критерію залучити спроможності інших суб'єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців
              Підтверджується, що
              1 - В складі своєї пропозиції Учасник повинен підтвердити наявність у штаті сертифікованих інженерів-проєктувальників: Інженер-проєктувальник «Інженерно-будівельне проектування в частині кошторисної документації»
              Статус: Активна
              Дата створення: 24-08-2026, 17:39:05
              Способи підтвердження:
              Документ
              В складі своєї пропозиції Учасник повинен підтвердити досвід виконання щонайменше одного договору за останні 3–8 років на розробку кошторисної документації щодо одного з наведених нижче об’єктів: автомобільних доріг загального користування I-III категорій з жорстким дорожнім одягом або інших об’єктів транспортної інфраструктури з жорстким покриттям.
              Статус: Активна
              Дата створення: 24-08-2026, 17:39:05
              Способи підтвердження:
              Документ
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ