Тендери замовника "КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЦЕНТР СЕРЦЕВО-СУДИННИХ ТА ЦЕРЕБРОВАСКУЛЯРНИХ ПАТОЛОГІЙ"", 46101007
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Фармацевтична продукція ДК 021: 2015- 33600000-6 UA-2026-08-31-012373-a Дата створення 2026-08-31 18:37:17 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЦЕНТР СЕРЦЕВО-СУДИННИХ ТА ЦЕРЕБРОВАСКУЛЯРНИХ ПАТОЛОГІЙ" ЄДРПОУ: 46101007 4 166 070,72 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 2 дні 03-09-2026, 00:00 |
8 | ! Фармацевтична продукція ДК 021: 2015- 33600000-6 UA-2026-08-28-011771-a Дата створення 2026-08-28 20:58:49 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЦЕНТР СЕРЦЕВО-СУДИННИХ ТА ЦЕРЕБРОВАСКУЛЯРНИХ ПАТОЛОГІЙ" ЄДРПОУ: 46101007 4 225 766,23 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 2 дні 03-09-2026, 00:00 |
1 | ! Фармацевтична продукція ДК 021: 2015- 33600000-6 Дигоксін, розчин для ін'єкцій, 0, 25 мг/мл, по 1 мл, Апротинін, розчин для ін'єкцій, 10 000 КІО/мл, по 5 мл, Нітрогліцерин, концентрат для розчину для інфузій, 10 мг/мл, по 2 мл UA-2026-08-28-011018-a Дата створення 2026-08-28 17:21:14 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЦЕНТР СЕРЦЕВО-СУДИННИХ ТА ЦЕРЕБРОВАСКУЛЯРНИХ ПАТОЛОГІЙ" ЄДРПОУ: 46101007 12 368,73 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 2 дні 03-09-2026, 00:00 |
2 | ! Фармацевтична продукція ДК 021: 2015- 33600000-6 Вальпроєва кислота, розчин для ін'єкцій, 100 мг/мл, по 5 мл UA-2026-08-28-010963-a Дата створення 2026-08-28 17:13:32 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЦЕНТР СЕРЦЕВО-СУДИННИХ ТА ЦЕРЕБРОВАСКУЛЯРНИХ ПАТОЛОГІЙ" ЄДРПОУ: 46101007 185 750,47 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 2 дні 03-09-2026, 00:00 |
1 | ! Фармацевтична продукція ДК 021: 2015- 33600000-6 Нікетамід розчин для ін`єкцій 250 мг/мл по 2 мл UA-2026-08-28-010902-a Дата створення 2026-08-28 17:07:29 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЦЕНТР СЕРЦЕВО-СУДИННИХ ТА ЦЕРЕБРОВАСКУЛЯРНИХ ПАТОЛОГІЙ" ЄДРПОУ: 46101007 505,70 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 2 дні 03-09-2026, 00:00 |
6 | ! Фармацевтична продукція ДК 021: 2015- 33600000-6 Теофілін розчин для для ін'єкцій 20 мг/мл по 10 мл, Теофілін розчин для для ін'єкцій 20 мг/мл по 5 мл UA-2026-08-28-010758-a Дата створення 2026-08-28 16:52:14 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЦЕНТР СЕРЦЕВО-СУДИННИХ ТА ЦЕРЕБРОВАСКУЛЯРНИХ ПАТОЛОГІЙ" ЄДРПОУ: 46101007 204 628,97 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 2 дні 03-09-2026, 00:00 |
2 | ! Вироби домашнього текстилю ДК 021: 2015- 39510000-0 Колір: білий Простирадла Ширина, сантиметр: від 150 до 150, Довжина, сантиметр: від 220 до 220 Наволочки Розмір: 70х70 см, Підковдри Ширина, сантиметр: від 150 до 150, Довжина, сантиметр: від 215 до 215 Рушники Ширина, сантиметр: від ... UA-2026-08-27-012595-a Дата створення 2026-08-27 18:29:16 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЦЕНТР СЕРЦЕВО-СУДИННИХ ТА ЦЕРЕБРОВАСКУЛЯРНИХ ПАТОЛОГІЙ" ЄДРПОУ: 46101007 18 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 5 годин 01-09-2026, 00:00 |
2 | ! Вироби домашнього текстилю ДК 021: 2015- 39510000-0 Наматрацники Технічні характеристики: Ширина, сантиметр: від 90 до 90 Довжина, сантиметр: від 200 до 200 Колір: білий UA-2026-08-27-012434-a Дата створення 2026-08-27 17:55:35 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЦЕНТР СЕРЦЕВО-СУДИННИХ ТА ЦЕРЕБРОВАСКУЛЯРНИХ ПАТОЛОГІЙ" ЄДРПОУ: 46101007 2 496 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 5 годин 01-09-2026, 00:00 |
5 | ! Фармацевтична продукція ДК 021: 2015- 33600000-6 Пантопразол таблетки по 40 мг, Пантопразол порошок/ліофілізат для розчину для ін`єкцій по 40 мг UA-2026-08-26-014283-a Дата створення 2026-08-26 22:42:09 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЦЕНТР СЕРЦЕВО-СУДИННИХ ТА ЦЕРЕБРОВАСКУЛЯРНИХ ПАТОЛОГІЙ" ЄДРПОУ: 46101007 1 502 239,60 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 5 годин 01-09-2026, 00:00 |
6 | ! Фармацевтична продукція ДК 021: 2015- 33600000-6 Мелоксикам розчин для ін'єкцій 10 мг/мл по 1, 5 мл UA-2026-08-26-014265-a Дата створення 2026-08-26 22:33:56 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЦЕНТР СЕРЦЕВО-СУДИННИХ ТА ЦЕРЕБРОВАСКУЛЯРНИХ ПАТОЛОГІЙ" ЄДРПОУ: 46101007 470 242,99 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 5 годин 01-09-2026, 00:00 |
3 | ! Фармацевтична продукція ДК 021: 2015- 33600000-6 Кетопрофен розчин для ін'єкцій по 50 мг/мл, Кетопрофен гель 25 мг/г 45г UA-2026-08-26-014247-a Дата створення 2026-08-26 22:26:37 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЦЕНТР СЕРЦЕВО-СУДИННИХ ТА ЦЕРЕБРОВАСКУЛЯРНИХ ПАТОЛОГІЙ" ЄДРПОУ: 46101007 486 123,36 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 5 годин 01-09-2026, 00:00 |
3 | ! 33690000-3 Лікарські засоби різні (Сечовина-кін.СпЛ 600, Сечова кислота СпЛ 100, Креатинін-TR СпЛ 120, Аланінамінотрансфе... (АЛТ-кін.СпЛ) 500, Аспартатамінотранс... (АСТ-кін СпЛ) 500, Загальний білок СпЛ 1000, Холестерин СпЛ 500, Глюкоза СпЛ 1000, Білірубін загальний DPD СпЛ 150 мл/600 виз... UA-2026-08-24-008753-a Дата створення 2026-08-24 16:11:33 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЦЕНТР СЕРЦЕВО-СУДИННИХ ТА ЦЕРЕБРОВАСКУЛЯРНИХ ПАТОЛОГІЙ" ЄДРПОУ: 46101007 794 754,82 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 2 дні 02-09-2026, 10:00 |
0 | ! ДК 021: 2015 Єдиний закупівельний словник: 85150000-5 - Послуги діагностичної візуалізації (Послуги з обстеження хворих шляхом проведення магнітно-резонансної томографії) UA-2026-08-24-008289-a Дата створення 2026-08-24 15:47:46 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЦЕНТР СЕРЦЕВО-СУДИННИХ ТА ЦЕРЕБРОВАСКУЛЯРНИХ ПАТОЛОГІЙ" ЄДРПОУ: 46101007 1 404 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 2 дні 02-09-2026, 10:00 |
Не знайдено жодних результатiв