Тендери замовника "ФІЛІЯ «ЛОКОМОТИВНА КОМПАНІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ»", 45865759
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуги з технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій UA-2026-09-02-007299-a Дата створення 2026-09-02 13:58:29 ФІЛІЯ «ЛОКОМОТИВНА КОМПАНІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ» ЄДРПОУ: 45865759 9 158,40 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 18-09-2026, 00:00 |
2 | ! Покрівельні матеріали UA-2026-09-01-007211-a Дата створення 2026-09-01 14:49:13 ФІЛІЯ «ЛОКОМОТИВНА КОМПАНІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ» ЄДРПОУ: 45865759 781 100 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 5 днів 07-09-2026, 10:00 |
0 | ! Послуги з ремонту верстату для відцентрованої заливки МОП UA-2026-08-31-012796-a Дата створення 2026-08-31 19:38:03 ФІЛІЯ «ЛОКОМОТИВНА КОМПАНІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ» ЄДРПОУ: 45865759 165 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 12 днів 14-09-2026, 17:00 |
1 | ! Запасні частини до тепловозів 2ТЕ116, 2М62, 2ТЕ10 UA-2026-08-31-012449-a Дата створення 2026-08-31 18:47:51 ФІЛІЯ «ЛОКОМОТИВНА КОМПАНІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ» ЄДРПОУ: 45865759 402 740,18 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 09-09-2026, 18:36 |
1 | ! Частини локомотивів чи рухомого складу UA-2026-08-31-012317-a Дата створення 2026-08-31 18:32:27 ФІЛІЯ «ЛОКОМОТИВНА КОМПАНІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ» ЄДРПОУ: 45865759 22 400 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 09-09-2026, 18:26 |
1 | ! Запасні частини до тепловозів 2ТЕ116, 2М62, 2ТЕ10 UA-2026-08-31-012255-a Дата створення 2026-08-31 18:22:50 ФІЛІЯ «ЛОКОМОТИВНА КОМПАНІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ» ЄДРПОУ: 45865759 68 163,20 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 09-09-2026, 18:13 |
1 | ! Запасні частини до електровозів серії ЧС UA-2026-08-31-012138-a Дата створення 2026-08-31 18:08:20 ФІЛІЯ «ЛОКОМОТИВНА КОМПАНІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ» ЄДРПОУ: 45865759 23 187,20 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 09-09-2026, 17:59 |
0 | ! Послуги з проведення атестації робочих місць UA-2026-08-31-009387-a Дата створення 2026-08-31 15:55:48 ФІЛІЯ «ЛОКОМОТИВНА КОМПАНІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ» ЄДРПОУ: 45865759 16 475,71 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 5 днів 08-09-2026, 00:00 |
1 |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 6 днів 08-09-2026, 12:00 | |
1 | ! Запасні частини до тепловозів 2ТЕ116, 2М62, 2ТЕ10 UA-2026-08-27-013215-a Дата створення 2026-08-27 21:52:41 ФІЛІЯ «ЛОКОМОТИВНА КОМПАНІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ» ЄДРПОУ: 45865759 353 462,40 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 2 дні 04-09-2026, 21:43 |
0 | ! Плащі та напівплащі прогумовані UA-2026-08-27-013152-a Дата створення 2026-08-27 21:40:12 ФІЛІЯ «ЛОКОМОТИВНА КОМПАНІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ» ЄДРПОУ: 45865759 392 642,60 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 5 днів 07-09-2026, 12:00 |
0 | ! Послуги з комплексного приладового обстеження газопроводів UA-2026-08-27-004627-a Дата створення 2026-08-27 12:05:31 ФІЛІЯ «ЛОКОМОТИВНА КОМПАНІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ» ЄДРПОУ: 45865759 13 007,81 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 2 дні 04-09-2026, 13:00 |
0 |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 2 дні 04-09-2026, 12:00 | |
0 | ! Поточний ремонт будівлі цеху з заміною віконних блоків ТЧ-4 Мукачево UA-2026-08-26-013220-a Дата створення 2026-08-26 17:39:35 ФІЛІЯ «ЛОКОМОТИВНА КОМПАНІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ» ЄДРПОУ: 45865759 497 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 09-09-2026, 17:00 |
0 | ! Послуги з ремонту мостового крану UA-2026-08-25-014179-a Дата створення 2026-08-25 23:09:12 ФІЛІЯ «ЛОКОМОТИВНА КОМПАНІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ» ЄДРПОУ: 45865759 449 974,80 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 6 днів 08-09-2026, 17:00 |
1 | ! Запасні частини до тепловозів 2ТЕ116, 2М62, 2ТЕ10 UA-2026-08-25-013552-a Дата створення 2026-08-25 18:58:49 ФІЛІЯ «ЛОКОМОТИВНА КОМПАНІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ» ЄДРПОУ: 45865759 824 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за день 03-09-2026, 18:42 |
1 | ! Запасні частини до тепловозів 2ТЕ116, 2М62, 2ТЕ10 UA-2026-08-25-013417-a Дата створення 2026-08-25 18:22:13 ФІЛІЯ «ЛОКОМОТИВНА КОМПАНІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ» ЄДРПОУ: 45865759 266 895,04 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за день 03-09-2026, 18:03 |
0 | ! Поточний ремонт будівлі «Пункт технічного огляду тепловозів» з заміною віконних блоків ТЧ-1 Львів-Захід/ДК-021: 2015-45420000-7 Столярні та теслярні роботи UA-2026-08-24-009931-a Дата створення 2026-08-24 18:02:37 ФІЛІЯ «ЛОКОМОТИВНА КОМПАНІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ» ЄДРПОУ: 45865759 499 833,35 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 06-09-2026, 17:00 |
4 | ! Мікрохвильові печі, пральні машини, холодильники UA-2026-08-19-012960-a Дата створення 2026-08-19 17:49:45 ФІЛІЯ «ЛОКОМОТИВНА КОМПАНІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ» ЄДРПОУ: 45865759 1 197 550 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за день 03-09-2026, 17:00 |
0 | ! Послуги з сертифікації процесів перевезення пасажирів та вантажів залізничним транспортом UA-2026-08-14-008830-a Дата створення 2026-08-14 15:07:23 ФІЛІЯ «ЛОКОМОТИВНА КОМПАНІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ» ЄДРПОУ: 45865759 300 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | 9 днів тому 25-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв