Тендери замовника "ЛЬВІВСЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ", 45813957
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! БФП для структурних підрозділів Львівського міжрегіонального управління Міністерства юстиції України, які територіально розташовані у Львівській та Рівненській областях UA-2026-07-28-004028-a Дата створення 2026-07-28 11:40:43 ЛЬВІВСЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 45813957 1 651 449,37 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 05-08-2026, 13:00 |
Не знайдено жодних результатiв