Тендери замовника "департамент з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Івано-Франківської обласної державної адміністрації", 45727968
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Бензин а-95( талони номіналом 10л.20л.) UA-2026-08-06-000405-a Дата створення 2026-08-06 08:54:05 департамент з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Івано-Франківської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 45727968 170 835 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 14-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв