Тендери замовника "ФІЛІЯ "ПІВДЕННИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"", 45620164

  • Знайдено: 2
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Ячмінь фуражний
    UA-2026-09-01-009268-a
    Дата створення 2026-09-01 16:00:27
    ФІЛІЯ "ПІВДЕННИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
    ЄДРПОУ: 45620164
    221 052,63 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 221 052,63 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 16 днів
    17-09-2026, 10:00

    0
    ! Лісозаготівельні послуги Вознесенське надлісництво 390 м3
    UA-2026-08-28-008215-a
    Дата створення 2026-08-28 14:54:31
    ФІЛІЯ "ПІВДЕННИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
    ЄДРПОУ: 45620164
    133 110 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 133 110 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 4 дні
    05-09-2026, 16:00
      Не знайдено жодних результатiв