Тендери замовника "СУМСЬКА ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ"", 45548277

  • Знайдено: 2
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Послуги з ремонту і технічного обслуговування легкових автомобілів (50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)
    UA-2026-08-12-000861-a
    Дата створення 2026-08-12 09:27:29
    СУМСЬКА ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ"
    ЄДРПОУ: 45548277
    120 000 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 120 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 8 днів
    20-08-2026, 11:00

    0
    ! Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання (Послуги з калібрування)
    UA-2026-08-04-010687-a
    Дата створення 2026-08-04 16:23:05
    СУМСЬКА ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ"
    ЄДРПОУ: 45548277
    72 600 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 72 600 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 32 хвилини
    12-08-2026, 10:00
      Не знайдено жодних результатiв