Тендери замовника "РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В РІВНЕНСЬКІЙ, ВОЛИНСЬКІЙ ТА ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС)", 45543373
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Поточний ремонт нежитлових приміщень розміщених на 2-му поверсі, що знаходяться за адресою: м. Рівне, вул. Вербова, 39 UA-2026-09-04-004685-a Дата створення 2026-09-04 11:32:02 РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В РІВНЕНСЬКІЙ, ВОЛИНСЬКІЙ ТА ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45543373 3 016 430 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 17 днів 21-09-2026, 08:00 |
2 | ! Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту транспортних засобів UA-2026-08-31-009438-a Дата створення 2026-08-31 15:56:53 РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В РІВНЕНСЬКІЙ, ВОЛИНСЬКІЙ ТА ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45543373 22 737,50 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 08-09-2026, 00:00 |
2 | ! Поточний ремонт службових приміщень адміністративної будівлі регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Рівненській, Волинській та Житомирській областях (філія ГСЦ МВС) за адресою: Житомирська область, місто Житомир, вул. Покровська, 96 UA-2026-08-28-010530-a Дата створення 2026-08-28 16:14:08 РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В РІВНЕНСЬКІЙ, ВОЛИНСЬКІЙ ТА ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45543373 1 249 792,50 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 08-09-2026, 08:00 |
1 | ! Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів СКС ТСL-CY на базі Tayota Corolla UA-2026-08-28-009982-a Дата створення 2026-08-28 16:00:52 РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В РІВНЕНСЬКІЙ, ВОЛИНСЬКІЙ ТА ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45543373 46 881,70 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 20 годин 05-09-2026, 08:00 |
1 | ! Послуги технічного обслуговування транспортних засобів Renault Duster UA-2026-08-28-009619-a Дата створення 2026-08-28 15:45:16 РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В РІВНЕНСЬКІЙ, ВОЛИНСЬКІЙ ТА ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45543373 12 431,08 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 20 годин 05-09-2026, 08:00 |
2 | ! Послуги технічного обслуговування транспортних засобів AUTOBEREG UA-2026-08-28-007103-a Дата створення 2026-08-28 14:16:24 РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В РІВНЕНСЬКІЙ, ВОЛИНСЬКІЙ ТА ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45543373 12 325 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 20 годин 05-09-2026, 08:00 |
2 | ! Металеві стелажі для зберігання номерних знаків UA-2026-08-28-006509-a Дата створення 2026-08-28 13:50:01 РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В РІВНЕНСЬКІЙ, ВОЛИНСЬКІЙ ТА ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45543373 14 880 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 20 годин 05-09-2026, 08:00 |
Не знайдено жодних результатiв