Тендери замовника "Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС у Вінницькій, Черкаській та Кіровоградській областях (філія ГСЦ МВС)", 45400935
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Телевізори UA-2026-08-19-012549-a Дата створення 2026-08-19 17:07:51 Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС у Вінницькій, Черкаській та Кіровоградській областях (філія ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45400935 83 333,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 27-08-2026, 10:00 |
1 | ! Багатофункціональні пристрої для друку UA-2026-08-19-007539-a Дата створення 2026-08-19 14:07:30 Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС у Вінницькій, Черкаській та Кіровоградській областях (філія ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45400935 562 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 27-08-2026, 10:00 |
3 | ! Кондиціонери UA-2026-08-14-010520-a Дата створення 2026-08-14 16:15:34 Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС у Вінницькій, Черкаській та Кіровоградській областях (філія ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45400935 208 333,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 5 днів 24-08-2026, 10:00 |
3 | ! Електричний генератор UA-2026-08-13-012587-a Дата створення 2026-08-13 18:02:31 Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС у Вінницькій, Черкаській та Кіровоградській областях (філія ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45400935 833 333,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 2 дні 21-08-2026, 10:00 |
3 | ! Послуги з технічного обслуговування спеціалізованих транспортних засобів UA-2026-08-12-009140-a Дата створення 2026-08-12 15:29:51 Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС у Вінницькій, Черкаській та Кіровоградській областях (філія ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45400935 20 933,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 годин 20-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв