Тендери замовника "ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ КАМ’ЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БЕРЕГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ", 45397095

  • Знайдено: 1
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Кейтерингові послуги для учнів 1-11 класів Сілецького ліцею та Сілецької гімназії (Код згідно ДК 021: 2015 "Єдиний закупівельний словник" – 55520000-1 — Кейтерингові послуги)
    UA-2026-08-21-010297-a
    Дата створення 2026-08-21 16:30:07
    ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ КАМ’ЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БЕРЕГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
    ЄДРПОУ: 45397095
    914 760 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 914 760 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 7 днів
    29-08-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв