Тендери замовника "ЧОРНІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ", 45313654
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Поточний ремонт підлогового покриття кабінету в Чорнівській гімназії Чернівецької міської ради за адресою: вул. Головна, 15, село Чорнівка Чернівецького району Чернівецької області UA-2026-08-09-000438-a Дата створення 2026-08-09 20:25:20 ЧОРНІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45313654 318 700 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 17-08-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з організації шкільного харчування (сніданки) осінній період 2026 року UA-2026-08-07-011182-a Дата створення 2026-08-07 17:29:31 ЧОРНІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45313654 722 706,60 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 5 днів 15-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв