Тендери замовника "Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС у Львівській, Івано-Франківській та Закарпатській областях (філія ГСЦ МВС)", 45307457

  • Знайдено: 1
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    1
    ! Комп'ютерна техніка (автоматизоване робоче місце)
    UA-2026-09-03-013069-a
    Дата створення 2026-09-03 16:31:31
    Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС у Львівській, Івано-Франківській та Закарпатській областях (філія ГСЦ МВС)
    ЄДРПОУ: 45307457
    75 000 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 75 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 15 днів
    19-09-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв