Тендери замовника "Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС у Дніпропетровській та Запорізькій областях (філія ГСЦ МВС)", 45291657
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Принтер струменевий UA-2026-08-31-011895-a Дата створення 2026-08-31 17:44:32 Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС у Дніпропетровській та Запорізькій областях (філія ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45291657 56 666,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 08-09-2026, 00:00 |
1 | ! Послуги з монтажу та підключення акумуляторних батарей з гібридним інвертором до електромережі UA-2026-08-31-011490-a Дата створення 2026-08-31 17:15:56 Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС у Дніпропетровській та Запорізькій областях (філія ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45291657 100 384,11 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 08-09-2026, 00:00 |
1 | ! Послуги з монтажу та підключення акумуляторних батарей з гібридним інвертором до електромережі UA-2026-08-31-010040-a Дата створення 2026-08-31 16:17:28 Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС у Дніпропетровській та Запорізькій областях (філія ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45291657 140 416,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 08-09-2026, 00:00 |
3 | ! Послуги з заправки та відновлення картриджів UA-2026-08-25-008935-a Дата створення 2026-08-25 14:51:17 Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС у Дніпропетровській та Запорізькій областях (філія ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45291657 125 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за день 02-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв