Тендери замовника "КЗДО №115 ДМР", 45159412
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Поточний ремонт приміщень із заміною вікон та дверей для усунення аварії в Комунальному закладі дошкільної освіти (ясла- садок) №115 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Гоголя, 17 UA-2026-08-31-009565-a Дата створення 2026-08-31 16:03:18 КЗДО №115 ДМР ЄДРПОУ: 45159412 176 669 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 08-09-2026, 15:38 |
0 | ! Поточний ремонт приміщень із заміною вікон та дверей для усунення аварії в КЗДО №115 UA-2026-08-31-005964-a Дата створення 2026-08-31 13:58:43 КЗДО №115 ДМР ЄДРПОУ: 45159412 176 669 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 08-09-2026, 13:34 |
Не знайдено жодних результатiв