Тендери замовника "КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОВОДСЕРВІС" МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ", 45136285
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! 03410000-7 «Деревина»: (1.Дрова паливні 0, 25-0, 50 м – 145 м.куб, 2. Дрова паливні 0, 70-0, 80 м – 225 м.куб .) UA-2026-09-02-010903-a Дата створення 2026-09-02 15:52:15 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОВОДСЕРВІС" МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45136285 962 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 18-09-2026, 00:00 |
0 | ! 03410000-7 «Деревина»: (Тріска деревинна (щепа)– 1500 м.куб.) UA-2026-09-02-008953-a Дата створення 2026-09-02 15:14:00 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОВОДСЕРВІС" МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45136285 2 400 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 18-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв