Тендери замовника "Комунальне підприємство "Набутів-Благоустрій" Набутівської сільської ради Черкаського району Черкаської області ", 45072300
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Бензин А-95; Дизельне паливо; Газ скраплений (Код згідно ДК 021: 2015 «Єдиний закупівельний словник» - 09130000-9 Нафта і дистиляти) UA-2026-08-10-010449-a Дата створення 2026-08-10 16:44:04 Комунальне підприємство "Набутів-Благоустрій" Набутівської сільської ради Черкаського району Черкаської області ЄДРПОУ: 45072300 325 725 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 18-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв