Тендери замовника "ДЕПАРТАМЕНТ ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ЕКОЛОГІЇ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ", 45017103

  • Знайдено: 8
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Поточний ремонт вул. Валерія Лобановського в м. Черкаси (ДК 021: 2015 (CPV) 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
    UA-2026-09-04-013932-a
    Дата створення 2026-09-04 21:17:19
    ДЕПАРТАМЕНТ ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ЕКОЛОГІЇ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
    ЄДРПОУ: 45017103
    2 367 494,17 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 2 367 494,17 UAH
    • Тендерне забезпечення
    • 71 024,82 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 16 днів
    21-09-2026, 00:00

    0
    ! Поточний ремонт пров. Діани Петриненко в м. Черкаси (ДК 021: 2015 (CPV) 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
    UA-2026-09-04-013901-a
    Дата створення 2026-09-04 21:06:13
    ДЕПАРТАМЕНТ ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ЕКОЛОГІЇ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
    ЄДРПОУ: 45017103
    1 532 719,17 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 1 532 719,17 UAH
    • Тендерне забезпечення
    • 45 981,57 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 16 днів
    21-09-2026, 00:00

    0
    ! Поточний ремонт вул. Агатангела Кримського в м. Черкаси (ДК 021: 2015 (CPV) 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
    UA-2026-09-04-013864-a
    Дата створення 2026-09-04 20:51:35
    ДЕПАРТАМЕНТ ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ЕКОЛОГІЇ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
    ЄДРПОУ: 45017103
    2 660 910,83 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 2 660 910,83 UAH
    • Тендерне забезпечення
    • 79 827,32 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 16 днів
    21-09-2026, 00:00

    0
    ! Поточний ремонт вул. Ярослава Чалого в м. Черкаси (ДК 021: 2015 (CPV) 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
    UA-2026-09-04-013704-a
    Дата створення 2026-09-04 19:55:04
    ДЕПАРТАМЕНТ ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ЕКОЛОГІЇ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
    ЄДРПОУ: 45017103
    6 855 011,67 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 6 855 011,67 UAH
    • Тендерне забезпечення
    • 205 650,35 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 16 днів
    21-09-2026, 00:00

    0
    ! Поточний ремонт вул. Садова в м. Черкаси (ДК 021: 2015 (CPV) 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
    UA-2026-09-04-013672-a
    Дата створення 2026-09-04 19:43:49
    ДЕПАРТАМЕНТ ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ЕКОЛОГІЇ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
    ЄДРПОУ: 45017103
    8 666 961,67 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 8 666 961,67 UAH
    • Тендерне забезпечення
    • 260 008,85 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 16 днів
    21-09-2026, 00:00

    3
    ! Капітальний ремонт провулку Богуна у м. Черкаси (коригування) (ДК 021: 2015 (CPV) 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
    UA-2026-08-12-001778-a
    Дата створення 2026-08-12 10:14:15
    ДЕПАРТАМЕНТ ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ЕКОЛОГІЇ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
    ЄДРПОУ: 45017103
    1 474 377 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 1 474 377 UAH
    • Тендерне забезпечення
    • 7 371,88 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 4 дні
    09-09-2026, 00:00

    2
    ! Капітальний ремонт пішохідно-велосипе... доріжки від вул. Героїв Дніпра до вул. Князя Ольгерда в м. Черкаси (коригування) (ДК 021: 2015 (CPV) 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
    UA-2026-08-04-011078-a
    Дата створення 2026-08-04 16:36:27
    ДЕПАРТАМЕНТ ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ЕКОЛОГІЇ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
    ЄДРПОУ: 45017103
    8 307 750,67 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 8 307 750,67 UAH
    • Тендерне забезпечення
    • 41 538,75 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 4 дні
    09-09-2026, 00:00

    17
    ! Поточний ремонт вулиці Підполковника Сиротенка в м.Черкаси (ДК 021: 2015 (CPV) 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
    UA-2025-06-11-013134-a
    Дата створення 2025-06-11 17:44:11
    Департамент дорожньо-транспортної інфраструктури та екології Черкаської міської ради
    ЄДРПОУ: 45017103
    3 402 971 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 3 402 971 UAH
    • Тендерне забезпечення
    • 102 089,13 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    рік тому
    19-06-2025, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв