Тендери замовника "Центр гуманітарного розмінування", 45011096
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуги з розмінування земельних ділянок сільськогосподарсь... призначення UA-2026-09-03-014183-a Дата створення 2026-09-03 17:45:21 Центр гуманітарного розмінування ЄДРПОУ: 45011096 42 727,72 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 19-09-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з розмінування (гуманітарного розмінування) лісової ділянки Красилівського лісництва Чернігівського надлісництва філії «Північний лісовий офіс» Державного підприємства «Ліси України», площею 58, 6 гектара UA-2026-09-03-014064-a Дата створення 2026-09-03 17:31:07 Центр гуманітарного розмінування ЄДРПОУ: 45011096 20 525 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 19-09-2026, 00:00 |
6 | ! Послуги з розмінування земельних ділянок сільськогосподарсь... призначення UA-2026-08-28-010625-a Дата створення 2026-08-28 16:42:45 Центр гуманітарного розмінування ЄДРПОУ: 45011096 4 197 221,37 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 5 днів 09-09-2026, 00:00 |
3 | ! Послуги з розмінування земельних ділянок сільськогосподарсь... призначення UA-2026-08-28-009915-a Дата створення 2026-08-28 16:01:24 Центр гуманітарного розмінування ЄДРПОУ: 45011096 644 308,69 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 5 днів 09-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв