Тендери замовника "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ БЕБ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ", 44855362
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуги з проведення судово-економічних експертиз за матеріалами кримінального провадження UA-2026-07-30-009394-a Дата створення 2026-07-30 16:25:53 ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ БЕБ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44855362 174 630 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 14-08-2026, 16:19 |
0 | ! Послуги з подовження строку дії технічної та сервісної підтримки обладнання та програмної продукції виробництва компанії Check Point UA-2026-07-30-007767-a Дата створення 2026-07-30 15:16:50 ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ БЕБ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44855362 145 980 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 14-08-2026, 15:07 |
2 |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 2 дні 01-08-2026, 15:56 | |
1 | ! Послуги з проведення авторизації з безпеки інформаційної системи, призначеної для обробки інформації з грифом «Цілком таємно» UA-2026-07-29-007982-a Дата створення 2026-07-29 15:11:48 ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ БЕБ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44855362 400 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 13-08-2026, 14:56 |
Не знайдено жодних результатiв