Тендери замовника "ГОСТОМЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ", 44825757
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Заходи з усунення аварій в житловому фонді, які виникли унаслідок бойових дій, спричинених військовою агресією російської федерації проти України, шляхом проведення робіт з демонтажу житлового будинку за адресою: С/Т "Пуща Водиця" вул. 3 Садова, 105, с. Мощун, Бучанський район, Київська обл... UA-2026-08-28-000681-a Дата створення 2026-08-28 09:26:58 ГОСТОМЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44825757 228 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 10 днів 07-09-2026, 00:00 |
0 | ! Заходи з усунення аварій в житловому фонді, які виникли унаслідок бойових дій, спричинених військовою агресією російської федерації проти України, шляхом проведення робіт з демонтажу житлового будинку за адресою: вул. Окружна 34а, сел. Гостомель, Бучанський район, Київська область» за ДК 021... UA-2026-08-28-000803-a Дата створення 2026-08-28 09:26:44 ГОСТОМЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44825757 1 055 780 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 10 днів 07-09-2026, 00:00 |
0 | ! Товари для виконання заходів із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха (Причіп-цистерна для підвезення питної води) за ДК 021: 2015: 34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери UA-2026-08-24-005895-a Дата створення 2026-08-24 13:47:48 ГОСТОМЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44825757 533 333,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 01-09-2026, 00:00 |
1 | ! «Заходи з усунення аварій в житловому фонді, які виникли унаслідок бойових дій, спричинених військовою агресією російської федерації проти України, шляхом проведення технічного обстеження пошкоджених об'єктів» за ДК 021: 2015 : 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробувань UA-2025-08-21-006165-a Дата створення 2025-08-21 13:25:37 ГОСТОМЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44825757 22 954 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | рік тому 29-08-2025, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв