Тендери замовника "КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРИСТОЛИЧНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР" ПРИСТОЛИЧНОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ", 44562388
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Холодильники. UA-2026-08-31-009077-a Дата створення 2026-08-31 15:43:49 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРИСТОЛИЧНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР" ПРИСТОЛИЧНОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44562388 169 166,66 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 2 дні 03-09-2026, 00:00 |
2 | ! Електрокардіограф 12-канальний портативний. UA-2026-08-31-004792-a Дата створення 2026-08-31 12:30:37 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРИСТОЛИЧНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР" ПРИСТОЛИЧНОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44562388 130 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 2 дні 03-09-2026, 00:00 |
7 | ! Дезінфекційні засоби. UA-2026-08-27-008815-a Дата створення 2026-08-27 14:59:50 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРИСТОЛИЧНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР" ПРИСТОЛИЧНОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44562388 65 412,75 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 8 годин 01-09-2026, 00:00 |
4 | ! Медичні матеріали різні(вата, бинти, пластир). UA-2026-08-27-006947-a Дата створення 2026-08-27 13:57:20 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРИСТОЛИЧНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР" ПРИСТОЛИЧНОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44562388 3 750 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 8 годин 01-09-2026, 00:00 |
10 | ! Медичні матеріали (рукавички, шпателя, маски медичні). UA-2026-08-27-004129-a Дата створення 2026-08-27 11:40:40 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРИСТОЛИЧНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР" ПРИСТОЛИЧНОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44562388 15 750 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 8 годин 01-09-2026, 00:00 |
2 | ! Природний газ UA-2025-10-09-009705-a Дата створення 2025-10-09 14:31:59 КНП «ПРИСТОЛИЧНИЙ МЦ» ЄДРПОУ: 44562388 247 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | 10 місяців тому 18-10-2025, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв