Тендери замовника "КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ТАРКОМ" ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ", 44546188
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Комплекс послуг з посіву, вирощування, збирання сільськогосподарсь... продукції: озимого ячменю за кодом ДК 021: 2015 : 77110000-4 Послуги , пов’язані з виробництвом сільськогосподарсь... продукції UA-2026-08-28-004196-a Дата створення 2026-08-28 12:20:11 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ТАРКОМ" ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44546188 1 345 833,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 10 днів 07-09-2026, 11:37 |
0 | ! Комплекс послуг з посіву, вирощування, збирання сільськогосподарсь... продукції: ріпака озимого за кодом ДК 021: 2015 : 77110000-4 Послуги , пов’язані з виробництвом сільськогосподарсь... продукції UA-2026-08-28-003890-a Дата створення 2026-08-28 12:20:06 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ТАРКОМ" ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44546188 4 500 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 10 днів 07-09-2026, 11:28 |
Не знайдено жодних результатiв