Тендери замовника "ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БУКАЧІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ", 44432369
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! М’ясо свинини, філе куряче (код за ДК 021: 2015: 15110000-2 – М’ясо) UA-2026-09-01-004007-a Дата створення 2026-09-01 12:08:21 ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БУКАЧІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44432369 378 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 17-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв