Тендери замовника "Відділ з питань економічного розвитку, інвестицій, розвитку інфраструктури, земельних відносин, екології та природних ресурсів Нерубайської сільської ради", 44421776

  • Знайдено: 1
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Придбання товарів для підтримки Збройних сил (Багатофункціональ... пристрій лазерний, принтер струменевий)
    UA-2026-08-07-005818-a
    Дата створення 2026-08-07 12:50:36
    Відділ з питань економічного розвитку, інвестицій, розвитку інфраструктури, земельних відносин, екології та природних ресурсів Нерубайської сільської ради
    ЄДРПОУ: 44421776
    281 362,50 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 281 362,50 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 10 днів
    18-08-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв