Тендери замовника "Управління житлово-комунального господарства Південноукраїнської міської ради", 44342464
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Придбання обладнання для міні-футбольного поля зі штучним покриттям та сіткою для волейболу в с. Іванівка (комплекс елементів) UA-2026-08-25-008043-a Дата створення 2026-08-25 14:21:53 Управління житлово-комунального господарства Південноукраїнської міської ради ЄДРПОУ: 44342464 833 333,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 02-09-2026, 00:00 |
0 | ! Придбання літньої сцени для улаштування в центрі селищо Костянтинівка UA-2026-08-24-000423-a Дата створення 2026-08-24 09:08:05 Управління житлово-комунального господарства Південноукраїнської міської ради ЄДРПОУ: 44342464 233 333,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 6 днів 01-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв