Тендери замовника "ДЕПАРТАМЕНТ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА БЛАГОУСТРОЮ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ", 44327100
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Лавки зі спинкою UA-2026-09-03-011456-a Дата створення 2026-09-03 15:46:13 ДЕПАРТАМЕНТ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА БЛАГОУСТРОЮ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44327100 2 912 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 19-09-2026, 00:00 |
3 | ! Урни з кришкою UA-2026-09-02-012941-a Дата створення 2026-09-02 17:07:12 ДЕПАРТАМЕНТ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА БЛАГОУСТРОЮ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44327100 711 041,66 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 18-09-2026, 00:00 |
3 | ! Капітальний ремонт міжбудинкового проїзду вздовж будинку №5 на вул. Південно-Кільцевій до будинку 1 «В» на вул. Південно-Кільцевій в м. Чернівці (відновлення елементів благоустрою) UA-2026-09-02-010373-a Дата створення 2026-09-02 15:43:19 ДЕПАРТАМЕНТ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА БЛАГОУСТРОЮ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44327100 10 589 627 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 18-09-2026, 00:00 |
0 | ! Капітальний ремонт покрівлі даху житлового будинку по пров. Олега Панчука, 11 в м. Чернівці UA-2026-09-01-003904-a Дата створення 2026-09-01 12:03:26 ДЕПАРТАМЕНТ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА БЛАГОУСТРОЮ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44327100 476 183 UAH Загальна ціна Період уточнень Спрощена закупівля |
| Період уточнень Спрощена закупівля | за 6 днів 10-09-2026, 00:00 |
0 | ! Капітальний ремонт фасаду житлового будинку за адресою вул. Мангаймська, 3 в м. Чернівці UA-2026-09-01-003717-a Дата створення 2026-09-01 11:54:13 ДЕПАРТАМЕНТ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА БЛАГОУСТРОЮ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44327100 493 596 UAH Загальна ціна Період уточнень Спрощена закупівля |
| Період уточнень Спрощена закупівля | за 6 днів 10-09-2026, 00:00 |
2 | ! Послуги з проведення технічного обстеження споруд цивільного захисту населення у м. Чернівці UA-2026-08-27-007791-a Дата створення 2026-08-27 14:32:40 ДЕПАРТАМЕНТ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА БЛАГОУСТРОЮ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44327100 122 320,20 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 годин 04-09-2026, 00:00 |
0 | ! Капітальний ремонт даху ліцею №21 (ЗОШ №39) на вул. Карбулицького, 4 в м.Чернівці UA-2026-08-26-005514-a Дата створення 2026-08-26 12:21:47 ДЕПАРТАМЕНТ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА БЛАГОУСТРОЮ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44327100 11 894 178 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 6 днів 10-09-2026, 00:00 |
2 | ! Капітальний ремонт даху житлового будинку ЖБК №51 м.Чернівці, вул.Героїв Майдану, 109 UA-2026-08-20-012939-a Дата створення 2026-08-20 17:24:34 ДЕПАРТАМЕНТ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА БЛАГОУСТРОЮ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44327100 570 928 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Спрощена закупівля |
| Очікування пропозицій Спрощена закупівля | за 8 годин 04-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв