Тендери замовника "Відділ освіти, молоді та спорту Великобудищанської сільської ради", 44301687
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! ДК 021: 2015: 03220000-9 — Овочі, фрукти та горіхи, а саме: Капуста білоголова свіжа; Морква свіжа; Огірки свіжі; Буряк столовий UA-2026-09-03-012286-a Дата створення 2026-09-03 16:09:05 Відділ освіти, молоді та спорту Великобудищанської сільської ради ЄДРПОУ: 44301687 48 259,50 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 08-09-2026, 00:00 |
1 | ! Газове паливо UA-2025-10-16-004101-a Дата створення 2025-10-16 11:07:30 Відділ освіти, молоді та спорту Великобудищанської сільської ради ЄДРПОУ: 44301687 426 315 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | 10 місяців тому 24-10-2025, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв