Тендери замовника "Відокремлений структурний підрозділ "Глухівський агротехнічний фаховий коледж Сумського національного аграрного університету" ", 44267623

  • Знайдено: 1
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Система зберігання енергії на базі гібридних інверторів з можливістю підключення сонячних полів ДК 021: 2015 код 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання (з монтажем та пусконалагоджуваль... роботами)
    UA-2026-08-06-001056-a
    Дата створення 2026-08-06 09:42:17
    Відокремлений структурний підрозділ "Глухівський агротехнічний фаховий коледж Сумського національного аграрного університету"
    ЄДРПОУ: 44267623
    2 065 333,33 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 2 065 333,33 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 10 днів
    16-08-2026, 08:37
      Не знайдено жодних результатiв