Тендери замовника "Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Коцюбинської селищної ради Бучанського району Київської області", 44151538
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Нове будівництво спортивного майданчика на території Коцюбинського ліцею №2 за адресою: вул.Бакала, 1, селище Коцюбинське, Бучанський район, Київська область. Коригування UA-2026-09-02-012233-a Дата створення 2026-09-02 16:39:13 Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Коцюбинської селищної ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 44151538 669 651 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 18-09-2026, 00:00 |
0 | ! Продукція круп'яної промисловості UA-2026-09-02-007987-a Дата створення 2026-09-02 14:28:50 Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Коцюбинської селищної ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 44151538 33 974,35 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 07-09-2026, 00:00 |
1 | ! Поточний ремонт приміщення бібліотеки Коцюбинського ліцею №2 з метою створення сучасного освітнього простору та облаштування бельгійського хабу для проведення культурно-освітніх заходів UA-2026-08-26-006845-a Дата створення 2026-08-26 13:34:34 Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Коцюбинської селищної ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 44151538 430 937,50 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 годин 03-09-2026, 00:00 |
1 | ! Нове будівництво спортивного майданчика на території Коцюбинського ліцею №2 за адресою: вул. Бакала, 1, селище Коцюбинське, Бучанський район, Київська область. Коригування UA-2026-08-24-005159-a Дата створення 2026-08-24 13:14:18 Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Коцюбинської селищної ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 44151538 576 477 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 5 днів 08-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв