Тендери замовника ""ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ТА УСТАНОВ" ТИВРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ", 44100483
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! котли Колві-200 в комплекті з газовим пальником та пультом керування UA-2026-09-04-006455-a Дата створення 2026-09-04 12:40:29 "ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ТА УСТАНОВ" ТИВРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44100483 1 241 700 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 20-09-2026, 14:00 |
0 | ! Котел опалювальний водогрійний сталевий КСГ-100 номінальною теплопродуктивністю 100 кВт із робочим тиском води в системі опалення до 0, 4 МПа (4, 0 кг/см2), з максимальною температурою води на виході з котла в системі опалення до 95оС, призначений для опалення індивідуальних житлових будинків і б... UA-2026-09-04-002425-a Дата створення 2026-09-04 10:20:59 "ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ТА УСТАНОВ" ТИВРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44100483 117 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 09-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв