Тендери замовника "ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ДРАГІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ХУСТСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ", 44087578

  • Знайдено: 2
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Дизельне паливо
    UA-2026-09-02-004920-a
    Дата створення 2026-09-02 12:02:04
    ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ДРАГІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ХУСТСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
    ЄДРПОУ: 44087578
    225 000 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій
    • 225 000 UAH
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій

    за 5 днів
    08-09-2026, 00:00

    1
    ! Деревина дров’яна
    UA-2026-08-27-012934-a
    Дата створення 2026-08-27 20:36:41
    ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ДРАГІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ХУСТСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
    ЄДРПОУ: 44087578
    1 020 000 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 1 020 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 4 дні
    07-09-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв