Тендери замовника "ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ САХНОВЩИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ", 44072378
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Квасоля сушена, біла, ДСТУ 8672, Сочевиця червона, фасування 0, 4-0, 5 кг, Крупа горохова шліфована, колота, жовта, першого ґатунку, фасування 0, 7-1 кг UA-2026-08-21-009426-a Дата створення 2026-08-21 14:53:32 ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ САХНОВЩИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44072378 38 841,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 26-08-2026, 00:00 |
5 | ! Холодильники, Камери морозильні, Кухонні витяжки UA-2026-08-19-011403-a Дата створення 2026-08-19 16:16:02 ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ САХНОВЩИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44072378 75 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 9 годин 22-08-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з проведення періодичних медичних оглядів працівників закладів загальної середньої освіти, закладів дошкільної освіти, позашкільної освіти та інших закладів, (ДК 021: 2015: 85110000-3 – Послуги лікувальних закладів та супутні послуги) UA-2026-08-19-006443-a Дата створення 2026-08-19 13:18:09 ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ САХНОВЩИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44072378 430 545 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 6 днів 27-08-2026, 08:00 |
Не знайдено жодних результатiв