Тендери замовника "ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ", 44059357
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Дизельне паливо за кодом ДК 021: 2015-09130000-9 Нафта і дистиляти UA-2026-09-04-008631-a Дата створення 2026-09-04 14:09:44 ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44059357 35 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 21-09-2026, 00:00 |
1 | ! Послуги з підвозу дорожнім транспортом за розкладом» (код згідно ДК 021: 2015 «Єдиний закупівельний словник» – 60130000-8 - Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів) UA-2026-08-28-011100-a Дата створення 2026-08-28 17:17:20 ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44059357 854 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 9 годин 05-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв