Тендери замовника "Відділ освіти Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області", 44047954

  • Знайдено: 1
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Готовий до роботи комплект обладнання для створення сонячної гібридної електростанції в корпусі літ. А Новоселицького ліцею №1 Новоселицької міської ради Чернівецького району, Чернівецької області за адресою м. Новоселиця, вул. Центральна, 47 з урахуванням витрат на встановлення та пусконалагодж...
    UA-2026-08-25-008391-a
    Дата створення 2026-08-25 14:33:47
    Відділ освіти Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області
    ЄДРПОУ: 44047954
    1 916 667 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 1 916 667 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 7 днів
    02-09-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв