Тендери замовника "ВІДДІЛ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ, РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ МАНЕВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ", 44037988
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Поточний ремонт дорожнього покриття проїзної частини вулиці Зільберта від перехрестя вул. Східна до перехрестя вул. Хакімова буд. № 57 в селищі Маневичі Камінь-Каширського району Волинської області UA-2026-08-28-004605-a Дата створення 2026-08-28 12:05:28 ВІДДІЛ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ, РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ МАНЕВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44037988 1 904 980 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 06-09-2026, 00:00 |
0 | ! Поточний ремонт дорожнього покриття проїзної частини вулиці Західна від буд. № 2 до буд. № 14 в селищі Маневичі Камінь-Каширського району Волинської області UA-2026-08-28-004302-a Дата створення 2026-08-28 11:51:59 ВІДДІЛ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ, РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ МАНЕВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44037988 727 238 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 06-09-2026, 00:00 |
0 | ! Поточний ремонт пішохідної доріжки в парковій зоні по проспекту Волі в селищі Маневичі Камінь-Каширського району Волинської області UA-2026-08-28-003674-a Дата створення 2026-08-28 11:31:09 ВІДДІЛ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ, РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ МАНЕВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44037988 2 295 568 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 06-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв