Тендери замовника "ВІДДІЛ ОСВІТИ ТА МОЛОДІ ПЕРЕРІСЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НАДВІРНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ", 44028664
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Інтерактивні панелі НУШ. Код ДК 021: 2015: 32320000-2 — Телевізійне й аудіовізуальне обладнання. UA-2026-08-28-011926-a Дата створення 2026-08-28 22:12:15 ВІДДІЛ ОСВІТИ ТА МОЛОДІ ПЕРЕРІСЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НАДВІРНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44028664 182 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 02-09-2026, 00:00 |
3 | ! Комплект обладнання для кабінетів біології ДК 021: 2015: 80520000-5 Навчальні засоби UA-2026-08-26-009376-a Дата створення 2026-08-26 15:05:37 ВІДДІЛ ОСВІТИ ТА МОЛОДІ ПЕРЕРІСЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НАДВІРНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44028664 613 776,94 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 6 днів 03-09-2026, 14:00 |
0 | ! Комплект обладнання для кабінету біології; ДК 021: 2015: 80520000-5 Навчальні засоби UA-2026-08-25-014156-a Дата створення 2026-08-25 22:56:14 ВІДДІЛ ОСВІТИ ТА МОЛОДІ ПЕРЕРІСЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НАДВІРНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44028664 613 776,94 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 5 днів 02-09-2026, 23:00 |
Не знайдено жодних результатiв