Тендери замовника "ОДЕСЬКА МИТНИЦЯ ", 44005631
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуги з поточного ремонту покрівлі адмінбудинку Одеської митниці за адресою: м. Одеса, вул. Лип Івана та Юрія 21 А (корпус А частково) UA-2026-09-02-013144-a Дата створення 2026-09-02 17:20:53 ОДЕСЬКА МИТНИЦЯ ЄДРПОУ: 44005631 1 686 389,17 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 18-09-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з проведення незалежної оцінки збитків, завданих унаслідок знищення та/або пошкодження майна UA-2026-08-28-010554-a Дата створення 2026-08-28 16:35:17 ОДЕСЬКА МИТНИЦЯ ЄДРПОУ: 44005631 104 166,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 2 дні 05-09-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з проведення незалежної оцінки втраченого від нестачі майна UA-2026-08-28-009154-a Дата створення 2026-08-28 15:29:34 ОДЕСЬКА МИТНИЦЯ ЄДРПОУ: 44005631 36 527,50 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 2 дні 05-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв