Тендери замовника "ВІННИЦЬКА МИТНИЦЯ ДЕРЖАВНОЇ МИТНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ", 43997544
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів UA-2026-09-04-006908-a Дата створення 2026-09-04 12:59:58 ВІННИЦЬКА МИТНИЦЯ ДЕРЖАВНОЇ МИТНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 43997544 166 666,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 20-09-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з проведення навчання з питань пожежної безпеки UA-2026-09-04-003584-a Дата створення 2026-09-04 11:00:28 ВІННИЦЬКА МИТНИЦЯ ДЕРЖАВНОЇ МИТНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 43997544 7 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 20-09-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з проведення навчання з питань охорони праці UA-2026-09-04-003345-a Дата створення 2026-09-04 10:52:28 ВІННИЦЬКА МИТНИЦЯ ДЕРЖАВНОЇ МИТНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 43997544 8 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 20-09-2026, 00:00 |
0 |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 19-09-2026, 00:00 | |
0 | ! Мережеві подовжувачі UA-2026-09-03-013011-a Дата створення 2026-09-03 16:31:55 ВІННИЦЬКА МИТНИЦЯ ДЕРЖАВНОЇ МИТНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 43997544 8 333,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 19-09-2026, 00:00 |
0 | ! Відеореєстратор, камера відеоспостереження UA-2026-09-03-012178-a Дата створення 2026-09-03 16:04:56 ВІННИЦЬКА МИТНИЦЯ ДЕРЖАВНОЇ МИТНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 43997544 12 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 19-09-2026, 00:00 |
0 | ! Мережевий кабель, конектор RJ-45 UA-2026-09-03-009548-a Дата створення 2026-09-03 14:49:48 ВІННИЦЬКА МИТНИЦЯ ДЕРЖАВНОЇ МИТНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 43997544 7 166,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 19-09-2026, 00:00 |
0 | ! Комутатори UA-2026-09-03-008800-a Дата створення 2026-09-03 14:26:17 ВІННИЦЬКА МИТНИЦЯ ДЕРЖАВНОЇ МИТНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 43997544 23 250 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 19-09-2026, 00:00 |
4 | ! Блок шухляд UA-2025-10-20-012908-a Дата створення 2025-10-20 15:56:51 ВІННИЦЬКА МИТНИЦЯ ДЕРЖАВНОЇ МИТНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 43997544 15 200 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | 10 місяців тому 28-10-2025, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв