Тендери замовника "ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ТРАНСПОРТНОГО СПОЛУЧЕННЯ ТА БЛАГОУСТРОЮ ДОНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ", 43991146
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Поточний середній ремонт дорожнього покриття по площі Центральній в селищі Андріївка Ізюмського району Харківської області UA-2026-08-11-011744-a Дата створення 2026-08-11 16:45:06 ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ТРАНСПОРТНОГО СПОЛУЧЕННЯ ТА БЛАГОУСТРОЮ ДОНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43991146 997 155 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 19-08-2026, 00:00 |
0 | ! Поточний середній ремонт дорожнього покриття по вулиці Лікарняна в селищі Донець Ізюмського району Харківської області UA-2026-08-11-011427-a Дата створення 2026-08-11 16:29:36 ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ТРАНСПОРТНОГО СПОЛУЧЕННЯ ТА БЛАГОУСТРОЮ ДОНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43991146 519 928,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 19-08-2026, 00:00 |
0 | ! Поточний середній ремонт дорожнього покриття по вулиці Захисників України в селищі Донець Ізюмського району Харківської області UA-2026-08-11-010901-a Дата створення 2026-08-11 16:10:09 ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ТРАНСПОРТНОГО СПОЛУЧЕННЯ ТА БЛАГОУСТРОЮ ДОНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43991146 939 820 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 19-08-2026, 00:00 |
0 | ! Поточний середній ремонт дорожнього покриття по вулиці Зелена в селищі Донець Ізюмського району Харківської області UA-2026-08-11-010386-a Дата створення 2026-08-11 15:51:40 ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ТРАНСПОРТНОГО СПОЛУЧЕННЯ ТА БЛАГОУСТРОЮ ДОНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43991146 457 335,83 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 19-08-2026, 00:00 |
0 | ! Поточний середній ремонт дорожнього покриття по вулиці Шевченка в селищі Донець Ізюмського району Харківської області UA-2026-08-11-009796-a Дата створення 2026-08-11 15:33:07 ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ТРАНСПОРТНОГО СПОЛУЧЕННЯ ТА БЛАГОУСТРОЮ ДОНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43991146 400 233,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 19-08-2026, 00:00 |
0 | ! Поточний середній ремонт дорожнього покриття по вулиці Газовиків в селищі Донець Ізюмського району Харківської області UA-2026-08-11-008591-a Дата створення 2026-08-11 14:53:42 ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ТРАНСПОРТНОГО СПОЛУЧЕННЯ ТА БЛАГОУСТРОЮ ДОНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43991146 440 404,17 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 19-08-2026, 00:00 |
0 | ! Поточний середній ремонт дорожнього покриття по вулиці Будівельників в селищі Донець Ізюмського району Харківської області UA-2026-08-11-007927-a Дата створення 2026-08-11 14:32:39 ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ТРАНСПОРТНОГО СПОЛУЧЕННЯ ТА БЛАГОУСТРОЮ ДОНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43991146 314 053,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 19-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв