Тендери замовника "Відділ управління комунальною власністю Вороновицької селищної ради", 43978752
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Косіння узбіч, чагарників, клумб та видалення аварійних дерев UA-2026-07-20-011411-a Дата створення 2026-07-21 23:49:42 Відділ управління комунальною власністю Вороновицької селищної ради ЄДРПОУ: 43978752 323 053,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 29-07-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з прибирання та підмітання вулиць UA-2026-07-20-011313-a Дата створення 2026-07-20 21:51:22 Відділ управління комунальною власністю Вороновицької селищної ради ЄДРПОУ: 43978752 290 600 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 6 днів 28-07-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги зі збирання, вивезення та захоронення/утиліз... твердих побутових відходів (Житлово-комунальні послуги) UA-2026-07-20-008178-a Дата створення 2026-07-20 15:32:38 Відділ управління комунальною власністю Вороновицької селищної ради ЄДРПОУ: 43978752 330 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 6 днів 28-07-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв