Тендери замовника "ВІДДІЛ ОСВІТИ КОТЕЛЕВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ", 43976032

  • Знайдено: 4
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! «Послуги з проведення обов'язкових періодичних медичних оглядів працівників, ДК 021: 2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги»
    UA-2026-09-03-010550-a
    Дата створення 2026-09-03 15:18:03
    ВІДДІЛ ОСВІТИ КОТЕЛЕВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
    ЄДРПОУ: 43976032
    108 060,10 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 108 060,10 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 15 днів
    19-09-2026, 00:00

    0
    ! «Послуги з підвезення за кодом ДК 021-2015 60130000-8 - Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів»
    UA-2026-09-03-006806-a
    Дата створення 2026-09-03 13:05:49
    ВІДДІЛ ОСВІТИ КОТЕЛЕВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
    ЄДРПОУ: 43976032
    23 961,60 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 23 961,60 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 15 днів
    19-09-2026, 00:00

    1
    ! Комплекти меблів для навчальних кабінетів і STEM-лабораторії, створення сучасного освітнього простору Код-39160000-1: Шкільні меблі за ДК 021: 2015 Єдиного закупівельного словника
    UA-2026-09-01-003605-a
    Дата створення 2026-09-01 11:49:34
    ВІДДІЛ ОСВІТИ КОТЕЛЕВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
    ЄДРПОУ: 43976032
    1 256 790 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 1 256 790 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 13 днів
    17-09-2026, 00:00

    9
    ! «ДК 021: 2015 – 15810000-9 – Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (Хліб пшеничний формовий)»
    UA-2025-10-20-012440-a
    Дата створення 2025-10-20 15:45:06
    ВІДДІЛ ОСВІТИ ТА МОЛОДІ КОТЕЛЕВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
    ЄДРПОУ: 43976032
    13 982 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 13 982 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    10 місяців тому
    28-10-2025, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв